Ogłoszenia Duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła - 02.07.2023 r.

1. W wakacyjne miesiące (lipiec, sierpień) w dni powszednie Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00 i 07.30 rano. Kancelaria parafialna będzie czynna w godzinach 8.00 – 9.00. W pilnych sprawach proszę dzwonić.
  2. W tym tygodniu patronują nam:
  • W poniedziałek św. Tomasz Apostoł
  • W czwartek bł. Maria Teresa Ledóchowska, dziewica, patronka dzieł misyjnych w Polsce
  • W sobotę św. Jan z Dukli, kapłan
  1. W tym tygodniu przypadają: I czwartek i piątek miesiąca – Msze św. o godz. 07.00 i 07.30. Nabożeństwa po Mszy św. o godz. 07.00.
  2. Zapowiedzi: Łukasz Tomasz Gutowski, kawaler, parafia pw. Św. Anny w Różanie i Dominika Michalina Wiśniewska, panna, parafia pw. Ofiarowania Pańskiego w Warszawie diecezji warszawskiej. Zapowiedz I