Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Duszpasterze

Proboszcz: Ks. Kanonik Antoni Bardłowski

proboszcz

Ksiądz Kanonik Antoni Bardłowski, s. Henryka i Anny z. d. Bieńkowska. Urodzony  05.06.1954 w Szczuczynie. Pochodzi z parafii Wąsosz. Wyświęcony na kapłana 31.05.1980 r. w Łomży przez Ks. Bpa Mikołaja Sasinowskiego. Pracę duszpasterką rozpoczął jako wikariusz parafii Nur od 19.06.1980 r. Następnie posługiwał w parafii św. Antoniego w Ostrołęce, w parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Łapach oraz w Ostrowi Mazowieckiej. Od 23.04.1992 decyzją Bpa Łomżyńskiego Juliusz Paetza zostaje proboszczem parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Waniewie. 01.04.1999 bp Stanisław Stefanek włączył go do grona kanoników honorowych Kapityły Kolegiackiej w Myszyńcu. 24.08.1999 zostaje proboszczem w Baranowie. Następnie 03.08.2004 bp Stanisław Stefanek mianował go proboszczem parafii pw. NMP Matki Miłosierdzia w Szepietowie i dziekane dziekanu Szepietowo. Od 1 marca 2013 r.  ks. Antoni Bardłowski jest proboszczem naszej parafii i dziekanem dziekanatu Różańskiego. 

 

 

 

 

 Wikariusz: Ks. Paweł Kaczmarczyk

 

Ksiądz Paweł Kaczmarczyk, s. Zdzisława i Weroniki z d. Golon. Urodzony 13.05.1986r. w Ostrołęce. Pochodzi z parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Wachu. Wyświęcony na kapłana 28.05.2011r. w Łomży przez ks. Bpa Stanisława Stefanka. Pracę duszpasterską rozpoczął 24.08.2011r. jako wikariusz w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Goworowie. Następnie posługiwał od 2016r. w parafii pw. NMP Matki Kościoła w Rząśniku, od 2019r. w parafii pw. Świętego Mikołaja w Chorzelach. Od 01.07.2020r. decyzją Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego mianowany wikariuszem parafii pw. Św. Anny w Różanie.

                          

wzasiegu logo w70pxrngk