Ogłoszenia Duszpasterskie XIV Niedziela Zwykła - 09.07.2023 r.

1. W przyszłą niedzielę 16 lipca w kaplicy Trójcy św. w zawadach Ponikwi odbędą się obchody 160 rocznicy wybuchu powstania styczniowego i bitwy pod Szygami. Msza św. o godz. 13.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.45.
  2. W tym tygodniu patronują nam święci:
  • w wtorek Benedykt opat, patron Europy, twórca zakonów benedyktyńskich ze znaną regułą, „ora et labora” (módl się i pracuj),
  • we środę Brunon Bonifacy z Kwerfurtu, biskup, męczennik, główny patron naszej Diecezji,
  • we czwartek–  pustelnicy Andrzej Świerad i Benedykt,
  • w sobotę –  Bonawentura, biskup i doktor Kościoła.
  1. W czwartek czcimy NMP z Fatimy. Modlitwa różańcowa o 6.30. Po Mszy św. Procesja Fatimska w Kościele.
  2. Dziś ofiary składane do puszek na KUL i cele edukacyjne diecezji. Bóg zapłać!
  3. Zapowiedzi:
  • Łukasz Tomasz Gutowski, kawaler, parafia pw. Św. Anny w Różanie i Dominika Michalina Wiśniewska, panna, parafia pw. Ofiarowania Pańskiego w Warszawie diecezji warszawskiej. Zapowiedz II
  • Łukasz Chodkowski, kawaler i Karolina Piegza, panna oboje z naszej parafii. Zapowiedz I