OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 21.04.2024 r.

1. Dzisiejsza niedziela, nazywana jest Niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona kwartalne dni modlitwy o powołania do służby w Kościele.
  2. Dziękujemy wszystkim uczestniczącym, pomagającym i zaangażowanym w poprzednią niedzielę w uroczystościach upamiętniających ppor. Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. Rój oraz wszystkich Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych.
  3. W rozpoczętym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

- 23.04 (wtorek) – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski;

- 24.04 (środa) – św. Jerzego, męczennika;

- 25.04 (czwartek) – święto św. Marka, Ewangelisty;

1. W dniach 1-9 lipca zapraszamy dzieci od 3 klasy Szkoły Podstawowej na wyjazdu w Bieszczady. Informacje na plakacie w gablocie.
  2. Zapowiedzi przed ślubem:

- Łukasz Napiórkowski, kawaler, Par. Czerwonka i Kinga Prusik, panna, Par. Różan, zapowiedź I

1. W minionym tygodniu do wieczności odeszły:

+ Wacława Antonina Cychowska, z d. Częścik, l. 83, zam. Różan, ul. Gdańska, pogrzeb w poniedziałek, 22.04, godz. 14.

+ Elżbieta Wiesława Domżalska, z d. Kapraszewska, l. 67, zam. Różan, ul. Gdańska, pogrzeb we wtorek, 23.04, godz. 13.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……