Ogłoszenia Duszpasterskie XII NIEDZIELA ZWYKŁA - 25.06.2023 r.

1. Dziś po każdej Mszy św. święcimy pojazdy samochodowe. Wyjeżdżając z parkingu sprzed Kościoła kierujemy się ul. 3 Maja w stronę cmentarza. Ofiary składane w czasie poświęcenia są przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy, w ramach akcji MIVA POLSKA.
  2. Za tydzień ofiary składane do puszek będą przeznaczone na KUL i cele edukacyjne diecezji.
  3. W tym tygodniu patronują nam:
  • we środę św. Ireneusz, biskup i męczennik,
  • w czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy o Piotrze naszych czasów, papieżu Franciszku. Msze św. w tym dniu o godz. 07.00, 09.00, 18.00 Msze św. o 7.00 i 18.00. Odpust w parafii Rzewnie.
  1. W wakacyjne miesiące (lipiec, sierpień) w dni powszednie Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00 i 07.30 rano. Kancelaria parafialna będzie czynna w godzinach 8.00 – 9.00. W pilnych sprawach proszę dzwonić.
  2. Ofiarę na Kościół złożył Pan z Chrzczonek. Bóg zapłać!
  3. Zapowiedzi: Paweł Gutowski, kawaler i Patrycja Woźniak, panna Oboje z naszej parafii. Zapowiedz II
  4. Zmarłe:

† śp. Halina Teresa Złotkowska z domu Wilczewska w wieku 69 lat z Różana ul. Poniatowskiego.

śp. Barbara Napiórkowska z domu Rebelińska w wieku 64 lat z Dyszobaby, pogrzeb w poniedziałek 26.06.2023 r. o godz. 10.00 „wieczny odpoczynek”