Ogłoszenia Duszpasterskie XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 18.06.2023 r.

1. W środę będziemy wspominać w liturgii św. Alojzego Gonzagę, zakonnika. W sobotę - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela i Dzień Ojca. Będziemy żyjącym wypraszać obfitość Bożego błogosławieństwa, a dla zmarłych – wieczną nagrodę.
  2. Ofiary składane do puszek przeznaczone będą na Świątynię Opatrzności Bożej – Święto Dziękczynienia. Bóg zapłać! Za tydzień ofiary składane do puszek będą przeznaczone na KUL i cele edukacyjne diecezji.
  3. Biuro Radia Maryja przy parafii pw. Św. Antoniego zaprasza pielgrzymów z Ostrołęki                   i okolic na doroczną pielgrzymkę słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę w dniach 8 - 9 lipca 2023. Zapisy: Biuro Radia Maryja par.pw Św. Antoniego w Ostrołęce w dniach środa- piątek w godz. 17 00 do 18 00 oraz Liceum Klasyczne w Ostrołęce ul. Szwedzka 2 (codziennie w godz. od 8 00 -15 00) Tel. 513 164 246
  4. „Stowarzyszenie Aktywnych Pań w Załuziu” zaprasza mieszkańców Gminy Rożan, na przedstawienie pt. „Mężczyźni o kobietach z przymrużeniem oka”, które odbędzie się w dniu 18.06.2023 r. (niedziela) o godzinie 18:00 w Gminnym Ośrodku Upowszechniania Kultury w Różanie. Wstęp wolny.
  5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. święcimy pojazdy samochodowe. Wyjeżdżając z parkingu sprzed Kościoła kierujemy się ul. 3 Maja w stronę cmentarza. Ofiary składane w czasie poświęcenia są przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy, w ramach akcji MIVA POLSKA.
  6. Msza święte na zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej - poniedziałek 19 czerwca o godz. 09.00. Zapraszamy dzieci i młodzież, nauczycieli i wychowawców na Msze Święte, w czasie których będziemy dziękować za trud całorocznej pracy i prosić o Boże błogosławieństwo na czas wakacji.
  7. Zapowiedzi: Paweł Gutowski, kawaler i Patrycja Woźniak, panna Oboje z naszej parafii. Zapowiedz I
  8. Zmarła: † sp. Karolina Kowalska z domu Łyczkowska w wieku 83 lat z Różana ul. Poniatowskiego. „wieczny odpoczynek”