Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

V niedziela Wielkiego Postu (18. 03. 2018)

  1. Od dzisiejszej, piątej niedzieli Wielkiego Postu, zmienia się charakter tego okresu liturgicznego. Cały czas towarzyszyło nam wezwanie Kościoła do nawrócenia i pokuty, skorzystania z łaski przebaczenia, którą miłosierny Bóg pragnie nas obdarzyć. Teraz Wielki Post nabiera charakteru pasyjnego. Od dziś w kościele zasłaniamy wszystkie krzyże.
  2. Jutro przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, opiekuna Pana Jezusa.
  3. Jutro i we wtorek Msze Święte wieczorne, z racji rekolekcji w Goworowie, będą odprawione o godz. 18.30.
  4. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w czwartek (22 marca) po Mszy Świętej o godz. 18.00 (w kościele).
  5. W piątek 23 marca Droga Krzyżowa ulicami Różana, po Mszy o godz. 18.00. Strażaków prosimy o zabezpieczenie trasy przemarszu. Na Drogę Krzyżową przynosimy ze sobą lampiony.
  6. Chorych w domach będziemy odwiedzać w sobotę 24 marca od godz. 10.00.
  7. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej. Wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Łomży w Niedzielę sprzed kościoła.
  8. Prosimy o odnowienie przydrożnych krzyży i kapliczek.
  9. Ofiarę na kościół złożyła rodzina z Załuzia. Ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa złożyli mieszkańcy Załęża Wielkiego, Załęża Gartek i Prycanowa. Bóg zapłać…
  10. Zmarli nasi parafianie:

Śp. Zuzanna Chełchowska z Paulinowa w wieku 92 lat,

Śp. Władysława Kędzierska z Prycanowa w wieku 89 lat,

Śp. Irena Załęska z Mroczk Rębiszewa w wieku 91 lat,

Śp. Stanisław Prusik z Dzbędza w wieku 85 lat. „Wieczny odpoczynek…”

wzasiegu logo w70pxrngk