Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

IV niedziela Wielkiego Postu (11. 03. 2018)

 1. Dzisiaj rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Jest to bardzo ważny czas dla całej naszej wspólnoty parafialnej. Skorzystajmy sami i zachęćmy innych do aktywnego uczestnictwa w tych świętych ćwiczeniach. Prosimy o modlitwę za Ks. Biskupa Kazimierza by Duch Święty wspierał go swoimi łaskami w głoszeniu Słowa Bożego. We wtorek ofiary składane na tacę będą przeznaczone na budowę kościoła
  Wniebowzięcia NMP w Homlu, na Białorusi. Zachęcamy do indywidualnego składania ofiar na ręce Ks. Biskupa.
 2. Program rekolekcji: 12. III (poniedziałek) i 13. III (wtorek):

09.30 - Msza Św. dla Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i w poniedziałek
     dla Przedszkola

11.30 - Msza Św. dla Zespołu Szkół

16.00 - Msza Św. dla wszystkich

18.00 - Msza Św. dla wszystkich

 1. We wtorek Msza o 11.30 z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia - zapraszamy ludzi chorych i starszych. Do spowiedzi zachęcamy w poniedziałek i wtorek.
 2. We wtorek, 13 marca przypada piąta rocznica wyboru papieża Franciszka. Otoczmy w tym dniu Ojca Świętego naszymi modlitwami.
 3. W następną Niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
 4. Droga krzyżowa ulicami Różana odbędzie się w piątek 23 marca, po Mszy o godz. 18.00.
 5. Chorych w domach będziemy odwiedzać w sobotę 24 marca od godz. 10.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 6. W kościele pracowali panowie: Ireneusz Chełchowski i Jacek Podgurski z Prycanowa oraz Tadeusz Suski z Różana. Bóg zapłać…
 7. Ofiary na kościół złożyły rodziny z ul. Gdańskiej (2 rodziny), Czystej, Nadnarwiańskiej. Bóg zapłać…
 8. Ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa złożyło KŻR „Nadzieja”.

11. Zmarł śp. Henryk Kłosiński, ojciec Ks. Ryszarda Kłosińskiego. Pogrzeb dziś o godz. 14.30 w Ostrowi Maz. w parafii Wniebowzięcia NMP.

wzasiegu logo w70pxrngk