Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

V niedziela Wielkiego Postu (13. 03. 2016)

1. Do świąt wielkanocnych pozostały już tylko dwa tygodnie – dobrze i owocnie wykorzystajmy te dni. Przede wszystkim pozwólmy, aby Pan Jezus dokonywał w nas i dla nas wielkich rzeczy.

2. Dziś przypada 3. rocznica wyboru papieża Franciszka. Ojciec Święty nie przestaje prosić o modlitewne wsparcie. Uczyńmy zatem zadość tej prośbie i powierzajmy opiece Matki Najświętszej posługiwanie Chrystusowego namiestnika.

3. W poniedziałek i wtorek, z racji rekolekcji w Goworowie, Msze wieczorne o godz. 18.30.

4. Chorych w domach będziemy odwiedzać 18 marca (piątek) od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie.

5. Droga Krzyżowa ulicami Różana odbędzie się również w piątek 18 III po Mszy o godz. 18.00. Weźmy ze sobą lampiony. Panów strażaków prosimy o asystę w niesieniu krzyża.

6. W najbliższą sobotę przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca NMP i patrona Kościoła powszechnego. Był on człowiekiem sprawiedliwym, pełnym pokory i odwagi, a także zaufania, ponieważ wiernie wypełnił zleconą mu przez Boga misję opieki i wychowania Syna Bożego.

7. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Rozpoczyna ona Wielki Tydzień. Błogosławieństwo palm na początku każdej Mszy Świętej.

8. Ofiary na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszej parafii.

9. Obraz Jezusa Miłosiernego nawiedza rodziny Kaszewca, Białobrzegu i Szyg n. Narwią. Jako następni obraz przejmą mieszkańcy ul. Warszawskiej od strony Gosi.

10. Ofiary na kościół złożyły rodziny z ul. Poniatowskiego i Gdańskiej. Bóg zapłać.

11. Ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa złożyło KŻR z Załuzia i mieszkańcy Załęża Wielkiego.