Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

IV niedziela Wielkiego Postu (06. 03. 2016)

1. W dzisiejszej Ewangelii usłyszeliśmy jedną z najpiękniejszych przypowieści – przypowieść o miłosiernym Ojcu. Bóg, jak ojciec z przypowieści, czeka na każdego z nas, pragnie naszego powrotu, szczególnie w tym świętym czasie rekolekcji wielkopostnych. Nie bójmy się przyjść do Niego z naszą słabością i grzechem. On codziennie na nas czeka w sakramencie pokuty i pojednania, by nas oczyszczać z grzechu i przytulić do swojego kochającego Serca.

2. Program rekolekcji: 7. III (poniedziałek) i 8. III (wtorek):

9.30 - Msza Św. dla Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i w poniedziałek dla Przedszkola

11.30 - Msza Św. dla Zespołu Szkół

16.00 - Msza Św. dla wszystkich

18.00 - Msza Św. dla wszystkich

We wtorek Msza o 11.30 z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych - zapraszamy ludzi chorych i starszych.

3. We wtorek, 8 marca przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Pamiętajmy w tym dniu, ale nie tylko, o naszych babciach, mamach, żonach, córkach i wnuczkach. Wyraźmy im naszą życzliwość dobrym słowem i drobnym gestem i nie ustawajmy w modlitwach za nie.

4. Chorych w domach będziemy odwiedzać 18 marca (piątek) od godz. 9.00.

5. Droga Krzyżowa ulicami Różana odbędzie się również w piątek 18 III po Mszy o godz. 18.00.

6. Ofiary na kościół złożyły rodziny z Dzbędza i ul. Poniatowskiego. Bóg zapłać.