Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Uroczystość Chrystusa Króla (22. 11. 2015)

1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego, który przeżywaliśmy pod hasłem: „Nawróćcie się i wierzcie w Ewangelię”. Za tydzień – pierwsza niedziela Adwentu nowego roku liturgicznego, któremu przyświecać będzie hasło: „Nowe życie w Chrystusie”.

2. Składka na tacę w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży. O godz. 16.00 Msza za Ojczyznę.

3. Od jutra Siostry rozpoczynają roznoszenie opłatków według ustalonego porządku. Prosimy o życzliwe przyjmowanie Sióstr i składanie ofiar na potrzeby Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny.

4. We wtorek o godz. 16.00 Msza św. na zakończenie peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego w Pruszkach. Obraz przejmą mieszkańcy Mroczk Rębiszewa a następnie Brzuze Małe, Mroczki Kawki, Brzuze Duże, Dzbądz, Paulinowo, Kaszewiec, Szygi n. Narwią.

5. Siostrze Cecylii i zespołom śpiewaczym (chórowi, scholi dziecięcej i młodzieżowej), w dniu patronki św. Cecylii, składamy najlepsze życzenia…

6. Komendant Powiatowy Policji apeluje o zwrócenie uwagi na poprawę widoczności pieszych w okresie jesienno-zimowym poprzez noszenie odblasków lub lampek. Przestrzega również przed sprawcami przestępstw dokonywanych na osobach starszych, polegających na wyłudzeniu pieniędzy przez osoby podające się za członków rodziny, funkcjonariuszy Policji, pracownika ZUS czy innych.

7. Ofiary na remont organów złożyły rodziny z Paulinowa, Chrzczonek, Brzuze Małe, Prycanowa, ul. Tęczowej, Gdańskiej, Warszawskiej, Poniatowskiego, Placu Obrońców. Remont organów został zakończony ale pozostały poważne zobowiązania finansowe.

8. Ofiary na Seminarium i ogrzewanie kościoła złożyli mieszkańcy Załęża Eliasze – 1 worek zboża, Dzbędza wsi i kolonii. Rozpoczęły się prace przy montażu nowej aparatury grzewczej w naszej świątyni.

9. Zmarły nasze parafianki:

- śp. Helena Biedrzycka z Różana w wieku 97 lat,

- śp. Hanna Lubowiecka z Różana w wieku 85 lat.

Wieczny odpoczynek…