Ogłoszenia parafialne XXXI niedziela zwykła

XXXI Niedziela Zwykła (03.11.2019)

1. Jutro wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
  2. Do 8 listopada włącznie można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitw w intencjach Ojca świętego. Odpust można ofiarować jedynie za zmarłych.
  3. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na „Kościół w potrzebie”.
  4. Ofiary na wypominki roczne można składać do końca listopada.
  5. Przy sprzątaniu cmentarza pracowali panowie z Zawad: Długołęcki Grzegorz, Olkowski Stanisław i Szymański Wiesław. Bóg zapłać.
  6. Ofiary na Seminarium Duchowne i ogrzewanie kościoła złożyli mieszkańcy miejscowości: Brzóze Duże, Chrzczonek, Załuzia, Ponikwi Wielkiej oraz ulic: Słonecznej, Marzanny, Lazurowej, Tęczowej, 3 Maja, bloku 6B (cały blok). Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyły rodziny: z Placu Obrońców Różana, Poniatowskiego ( 3 rodziny), Chrzczonek i Załuzia. Bóg zapłać.
  7. Można nabywać nasze parafialne kalendarze na przyszły rok w cenie 5zł.