Ogłoszenia parafialne XXXII niedziela zwykła

XXXII Niedziela Zwykła (10.11.2019)

1. Jutro Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. będą odprawione w naszym kościele o 7.30; 9.30 i 16.00. O godz. 9.30 Msza św. za Ojczyznę, na którą zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież szkolną oraz poczty sztandarowe. Nie zapomnijmy wywiesić flag państwowych przed naszymi domami i mieszkaniami.
  2. Stowarzyszenie Aktywnych Pań w Załuziu zaprasza mieszkańców na Koncert Patriotyczny, który odbędzie się w Gminnym Ośrodku Upowszechniania Kultury w Różanie jutro o godz. 18.00.
  3. W sobotę 16 listopada przypada liturgiczne święto NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Matce Bożej będziemy powierzać wszystkich Polaków, szczególnie mieszkających poza granicami naszej Ojczyzny.
  4. W następną niedzielę taca przeznaczona będzie na prace prowadzone w domu parafialnym.
  5. Ofiary na Seminarium Duchowne i ogrzewanie kościoła złożyli mieszkańcy: Kaszewca, Białobrzegu, Paulinowa, Pruszk (4 worki zboża), Załęża Gartki (2 worki zboża), Załęża Wielkiego oraz ulic Sienkiewicza, Hallera, Lwowskiej, Wileńskiej, bloku 6 przy ul. Gdańskiej i bloków 8 i 8A przy ul. Szkolnej. Ofiary na potrzeby parafii złożyły rodziny z miejscowości Brzóze Małe, Dzbądz i z ul. Gdańskiej. Bóg zapłać.
  6. Dzisiaj ofiary składane do puszek przeznaczone są na „Kościół w Potrzebie” w Dniu solidarności z Kościołem prześladowanym..
  7. Zmarła nasza parafianka śp. Alicja- Halina Reputowska w wieku 80 lat z Dzbędza, „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …”