Ogłoszenia parafialne XXIV niedziela zwykła

XXIV Niedziela Zwykła (15.09. 2019)

1. Kościół przeżywa dzisiaj Międzynarodowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Prośmy o rzetelność i poszanowanie chrześcijańskich wartości dla wszystkich pracowników mediów. Zachęcamy do korzystania z szerokiej oferty wydawnictw i mediów katolickich.
  2. We wtorek przypada 80 rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę. W modlitwach pamiętajmy o wszystkich poległych na Wschodzie.
  3. W środę 18 września święto św. Stanisława Kostki, patrona polskich dzieci i młodzieży. Dzieci i młodzież szkolną zapraszamy na specjalne nabożeństwo w środę na godz. 18.00.
  4. W sobotę liturgiczne święto św. Mateusza Apostoła.
  5. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na WSD w Łomży.
  6. Uczestnikom Pieszej Pielgrzymki z Różana do Wąsewa, która miała miejsce w ostatnią niedzielę, dziękujemy za podjęty trud wędrowania do Matki Bożej. Szczególne słowa wdzięczności i uznania należą się Siostrze Alinie, która kierowała pielgrzymką i druhom Strażakom za zapewnienie bezpieczeństwa na całej trasie pielgrzymki. Pielgrzymka nasza liczyła sto osób.
  7. Ofiarę na potrzeby naszej parafii złożyła rodzina z ul. Kilińskiego. Bóg zapłać!
  8. Zmarł śp. Janusz Zaręba z Sielca ( pochodził z Kaszewca ) w wieku 52 lat, „ Wieczny odpoczynek…”