Ogłoszenia parafialne XXIII niedziela zwykła

XXIII Niedziela Zwykła (08.09. 2019)

1. W piątek 13 września wspomnienie św. Jana Chryzostoma. Jest to jednocześnie Dzień Fatimski. Różaniec fatimski o godz. 17.30. Procesja po Mszy św. wieczornej.
  2. W sobotę 14 września święto Podwyższenia Krzyża św. W tym dniu w naszej Ojczyźnie będzie trwała modlitewna akcja „Polska pod Krzyżem”. Oficjalnym punktem wspólnej modlitwy w łączności z wydarzeniami centralnymi w naszym rejonie jest Ognisko Miłosierdzia Bożego w Suchcicach (par. Goworowo). Wspólne modlitwy rozpoczną się w Suchcicach o godz. 15.00. W następną niedzielę w czasie każdej Mszy św. będziemy modlić się o łaskę wiary i wierności Krzyżowi dla wszystkich Polaków.
  3. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace prowadzone w domu parafialnym.
  4. Ofiary na potrzeby parafii złożyły rodziny: z ul. Szkolnej, Gdańskiej i   Ponikiewki. Bóg zapłać
  5. Bardzo prosimy o poważne podchodzenie do segregacji śmieci z cmentarza grzebalnego.