Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne XX Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu oddajemy cześć świętym:
  • jutro - św. Jackowi, kapłanowi. W Parafii Rzewnie odpust parafialny. Masza św. główna o12.00,
  • w czwartek – św. Bernardowi, Opatowi i Doktorowi Kościoła,
  • w piątek – św. Piusowi X, Papieżowi
  1. W sobotę przypada święto NMP Królowej świata
  2. W następną niedzielę taca przeznaczona będzie na potrzeby WSD w Łomży
  3. Trwają wakacje. Roztropnie korzystajmy z czasu urlopu i wypoczynku. Odpowiedzialnie i mądrze poruszajmy się po polskich drogach. Nie zapominajmy o Bogu, modlitwie i Niedzielnej Eucharystii.
  4. Dziś kończymy modlitwę Apelu Jasnogórskiego na Górce Panny Marii. Z Ks. Pawłem dziękujemy wszystkim, z którymi się spotkaliśmy przy Figurze MB Niepokalanej w tym uświęconym i urokliwym miejscu Różana.
  5. Ofiarę na potrzeby naszej parafii złożyła rodzina z ul. Warszawskiej. Bóg zapłać!

wzasiegu logo w70pxrngk