Ogłoszenia Parafialne XXI Niedziela Zwykła

XXI Niedziela Zwykła – 23.08.2020r.

1. W tym tygodniu wspominamy Świętych:
  • jutro - Św. Bartłomieja, Apostoła’
  • w czwartek - Św. Monikę,
  • w piątek - Św. Augustyna,
  • w sobotę - męczeństwo Św. Jana Chrzciciela.
  1. W środę, 26 sierpnia - Uroczystość NMP Częstochowskiej – Imieniny Czarnej Madonny. Msze święte o 7.00, 9.00. i 18.00. W każdej parafii odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu .
  2. Przed nami ostatni tydzień sierpnia – miesiąca trzeźwości, a dla wielu ostatnie dni urlopów i wakacji. Starajmy się jak najlepiej wykorzystać ten czas na pogłębienie naszych wzajemnych relacji rodzinnych czy przyjacielskich, na dobrą lekturę i budujące rozmowy. Zachęcamy przy tej okazji do lektury książek i prasy katolickiej.
  3. Parafia Długosiodło organizuje w dniach 5-12.X. 2020r. pielgrzymkę do Grecji - śladami św. Pawła Apostoła. Informacje na stronie internetowej parafii Długosiodło.
  4. W następną niedzielę zbiórka do puszek jako pomoc dla mieszkańców Bejrutu w ramach Caritas Polska.
  5. Burmistrz Gminy Różan informuje, że od 1 września do 30 listopada br. na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny PSR 2020. Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy. Spis ma na celu zebranie informacji o gospodarstwach rolnych      i związanych z nimi gospodarstwach domowych.
  6. Zmarł nasz parafianin śp. Stanisław Antoni Mróz z Różana w wieku 78 lat, „ Wieczny odpoczynek …”