Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne XXI Niedziela Zwykła

                                      XXI Niedziela Zwykła – 23.08.2020r.

 

 1. W tym tygodniu wspominamy Świętych:
 • jutro - Św. Bartłomieja, Apostoła’
 • w czwartek - Św. Monikę,
 • w piątek - Św. Augustyna,
 • w sobotę - męczeństwo Św. Jana Chrzciciela.
 1. W środę, 26 sierpnia - Uroczystość NMP Częstochowskiej – Imieniny Czarnej Madonny. Msze święte o 7.00, 9.00. i 18.00. W każdej parafii odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu .
 2. Przed nami ostatni tydzień sierpnia – miesiąca trzeźwości, a dla wielu ostatnie dni urlopów i wakacji. Starajmy się jak najlepiej wykorzystać ten czas na pogłębienie naszych wzajemnych relacji rodzinnych czy przyjacielskich, na dobrą lekturę i budujące rozmowy. Zachęcamy przy tej okazji do lektury książek i prasy katolickiej.
 3. Parafia Długosiodło organizuje w dniach 5-12.X. 2020r. pielgrzymkę do Grecji - śladami św. Pawła Apostoła. Informacje na stronie internetowej parafii Długosiodło.
 4. W następną niedzielę zbiórka do puszek jako pomoc dla mieszkańców Bejrutu w ramach Caritas Polska.
 5. Burmistrz Gminy Różan informuje, że od 1 września do 30 listopada br. na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny PSR 2020. Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy. Spis ma na celu zebranie informacji o gospodarstwach rolnych      i związanych z nimi gospodarstwach domowych.
 6. Zmarł nasz parafianin śp. Stanisław Antoni Mróz z Różana w wieku 78 lat, „ Wieczny odpoczynek …”

wzasiegu logo w70pxrngk