Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne XIV Niedziela Zwykła

XIV Niedziela Zwykła (05.07. 2020r.)                

1.W tym tygodniu wspominamy świętych:

  • jutro bł. Marię Teresę Ledóchowską – dziewicę
  • w środę 8 lipca św. Jana z Dukli – kapłana
  • 11 lipca (sobota) św. Benedykta – Opata, Patrona Europy
  1. W następną niedzielę przypada Uroczystość św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, głównego patrona naszej diecezji.
  1. 1 lipca do naszej parafii z Chorzel przybył ks. Paweł Kaczmarczyk. Księdzu Pawłowi życzymy Bożego Błogosławieństwa, opieki NMP i owocnej pracy duszpasterskiej na niwie różańskiej wspólnoty. Szczęść Boże.
  1. W wakacyjne miesiące (lipiec, sierpień) w dni powszednie Msze św. będą odprawiane godz. 7.00 rano. Kancelaria parafialna będzie czynna w godzinach 8.00 – 9.00. W pilnych sprawach proszę dzwonić.
  1. Przy kościele pracowali panowie z Zawad: Olkowski Stanisław, Wilczyński Stanisław, Szymański Wiesław i Długołęcki Grzegorz. Za gorliwą pracę dziękujemy. Bóg zapłać.
  1. W ostatnim tygodniu ofiary na potrzeby naszej parafii złożyły rodziny: z Placu Obrońców Różana i ul. Lazurowej. Bóg zapłać.
  1. Za tydzień druga tura wyborów prezydenckich. My, Polacy dla dobra Ojczyzny musimy dokonać mądrego i odpowiedzialnego wyboru głowy państwa. Jeśli pozostaniemy w domu i nie będziemy głosować, to zrobią to za nas mieszkańcy Warszawy i innych miast, dla których święte idee „Bóg, Honor i Ojczyzna” są śmieszne i nic nie znaczą. Módlmy się za Ojczyznę naszą, „żeby Polska, była Polską”.

 

wzasiegu logo w70pxrngk