Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

ogłoszenia parafialne XI niedziela zwykła (14.06.2020)

XI Niedziela Zwykła (14.06. 2020)

  1. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Msza św., Nieszpory o Najświętszym Sakramencie i Procesja o godz. 18.00. Po procesji – błogosławieństwo dzieci i wianków. Prosimy rodziców, aby wszystkie dzieci dotarły na to spotkanie z Panem Jezusem.
  2. 19 czerwca / piątek/ przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a jednocześnie ustanowiony z inicjatywy św. Jana Pawła II Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Podczas Eucharystii będziemy gorąco prosić, aby Pan Jezus uczynił serca nasze według Serca swego oraz o święte życie dla kapłanów w naszej diecezji i w całym Kościele powszechnym. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu Wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Z racji uroczystości w piątek nie będzie obowiązywał post.
  3. W sobotę (20.06) wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  4. Za tydzień taca będzie przeznaczona na prace prowadzone przy domu parafialnym. Ofiary do puszek na KUL i cele edukacyjne diecezji.
  5. Rodzicom dzieci które dziś przeżywają Rocznicę I Komunii św. dziękujemy serdecznie za sprzątanie świątyni na Boże Ciało i dzisiejszą uroczystość. Bóg zapłać.
  6. Ofiarę na potrzeby naszej parafii złożyła rodzina z Ponikiewki. Bóg zapłać.
  7. Zmarli nasi parafianie:
  • Śp. Julian Stanisław Więckowski z Różana w wieku 93 lat,
  • Śp. Salomea Długołęcka z Zawad – Ponikwi w wieku 89 lat,
  • Śp. Jerzy Merecki z Różana w wieku 91 lat,

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

wzasiegu logo w70pxrngk