Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne XV Niedziela Zwykła (12.07.2020)

Ogłoszenia Parafialne

Uroczystość św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu – 12.07.2020r.

 1. Jutro po Mszy św. o 18.00 Procesja Fatimska. Różaniec fatimski o 17.30
 2. W środę wspomnienie św. Bonawentury, Bpa i Doktora Kościoła
 3. 16 lipca (czwartek) – święto NMP z Góry Karmel, MB Szkaplerznej. Z tej okazji zachęcamy wszystkich do świadomego noszenia przy sobie znaków przynależności do Chrystusa. Jednym z tych znaków jest szkaplerz lub medalik zawieszony na szyi albo noszony w kieszeni ubrania. Przypominamy, że taki znak powinien być pobłogosławiony przez kapłana i noszony w godny sposób. Pamiętajmy o słowach Chrystusa: „kto się przyzna do Mnie przed ludźmi, do tego Ja przyznam się przed Ojcem moim”.
 4. W piątek rozpoczynamy dwie nowenny:
 • Do Ducha św. w ramach przygotowania naszej młodzieży do sakramentu Bierzmowania – w dni powszednie po Mszy św. o 18.00
 • Do św. Anny duchowe przygotowania do Odpustu ku czci Patronki naszej parafii – w dni powszednie po Mszy św. o 07.00
 1. W następna niedzielę taca będzie przeznaczona na prace prowadzone przy domu parafialnym.
 2. Burmistrz Gminy Różan i Prezes klubu Honorowych dawców Krwi w Różanie zapraszają na Akcję honorowego krwiodawstwa, które odbędzie się w dniu 18 lipca 2020r. w godz. 09.00 – 13.00 w mobilnym ambulansie na parkingu przy Placu Obrońców Różana.
 3. Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyły rodziny z Załuzia i ul. Lazurowej. Bóg zapłać!
 4. Dziś finał wyborów prezydenckich. Wybierzmy mądrze i odpowiedzialnie.
 5. Zmarł nasz parafianin śp. Jan Gutowski z Pruszk w wieku 88 lat,   „wieczny odpoczynek…”

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk