Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne IV niedziela Wielkiego Postu 22.03.2020

IV Niedziela Wielkiego Postu (22. 03. 2020)

 

  1. Planowane rekolekcje wiekopostne w dniach 22-24 marca, z wiadomych racji nie mogą się odbyć. W poniedziałek i wtorek (23,24) będziemy odprawiać Msze św. o godz. 9.30; 11.30; 16.00 i 18.00. Adoracje Najświętszego Sakramentu będą trwały między Mszami 9.30 a 11.30 i 16.00 a 18.00. W czasie adoracji jeden z księży będzie pełnił dyżur w konfesjonale. Zachęcamy do przeżycia tych niezwykłych rekolekcji. Dajmy sobie szansę na pojednanie się z Bogiem i bliźnimi w sakramencie pokuty.
  2. Księżą Biskupi zachęcają bardzo do wieczornej modlitwy rodzinnej w naszych domach w intencji ustania epidemii koronawirusa. My kapłani i siostry zakonne codziennie o godz. 20.30 odmawiamy różaniec w naszym kościele. Bardzo trudna sytuacja związana z epidemią powinna nas wszystkich zbliżyć do Boga i siebie wzajemnie. Odkryjmy na nowo wartość rodzinnej modlitwy – rodziców z dziećmi, często może zapomnianej i lekceważonej. Nie lękajmy się świątyni. Nie lękajmy się Kościoła. Otwórzmy na nowo Chrystusowi drzwi naszych serc i myśli, naszych wyborów i czynów.
  3. 25 marca (środa) Uroczystość Zwiastowania NMP. Msze św. w naszym kościele o 7.00 i 18.00.
  4. Ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa złożyli mieszkańcy Załęża Wielkiego i Załęża Gartki. Bóg zapłać.
  5. 4. Chorych w domach będziemy odwiedzać w sobotę 4 kwietnia od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub telefonicznie.
  6. Zmarła nasza parafianka śp. Krystyna Daniłowska z Załęża Wielkiego w wieku 83 lat.

   Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie

 

wzasiegu logo w70pxrngk