OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 7.01.2024 r.

1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy Okres Bożego Narodzenia. Rozpoczyna się Okres Zwykły ale tradycyjnie jeszcze w kościołach są śpiewane kolędy do 2 lutego czyli do Święta Ofiarowania Pańskiego.
  2. Trwają odwiedziny rodzin, tradycyjnie zwane kolędą w trakcie której ma miejsce błogosławieństwo domu, wspólna modlitwa. Prosimy o przyjazd po księdza lub przyjście jako zaproszenie do wizyty kolędowej. Przygotowujemy krzyż, świecę, wodę święconą, kropidło, Pismo Święte i zeszyty z religii. Zbieramy ofiary na kościół i na kolędę. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać! Porządek kolędy na najbliższe dni:

- 8 stycznia (poniedziałek) – Ponikiewka i Załęże Eliasze od godz. 9:00 oraz ul. Sienkiewicza od godz. 15:00

- 9 stycznia (wtorek) – ul. Targowa i ul. Spokojna oraz ul. Czysta i ul. Kopernika od godz. 15:00

- 10 stycznia (środa) – Blok A ul. Gdańska (2 księży) od godz. 15:00

- 11 stycznia (czwartek) – Załęże Wielkie od godz. 9:00

- 12 stycznia (piątek) – ul. Fortowa i ul. Mostowa oraz ul. Uklei od godz. 15:00

- 13 stycznia (sobota) – ul. Kilińskiego oraz ul. Słoneczna i ul. Marzanny od godz. 9:00

- 15 stycznia (poniedziałek) – Paulinowo i Szygi od godz. 9:00

1. Ofiarę na WSD w Łomży i ogrzewanie złożyły wioski Chrzczonki i Brzóze Małe. Bóg zapłać!
  2. W styczniu i lutym nie ma Mszy św. o godz. 18:00, tylko o 7:00 i czasem o 7:30
  3. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Fatimy. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy do końca stycznia. Program na stronie parafialnej i w gablocie.