Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021r.

1. Dzisiejszą niedzielą kończy się liturgiczny Okres Bożego Narodzenia. Jutro zaczyna się Okres Zwykły – I część. W polskiej tradycji kolędy śpiewamy do 2 lutego czyli święta Matki Bożej Gromnicznej.
  2. W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży.
  3. Kolędę – odwiedziny duszpasterskie rodzin w naszej parafii, planujemy rozpocząć, o ile nic się nie zmieni, od następnego poniedziałku - 18 stycznia. Parafianie, którzy są chorzy lub boją się przyjąć kapłana (z racji epidemii), niech zgłoszą to nam księżom, sołtysom w poszczególnych miejscowościach lub sąsiadom. Odwiedzając poszczególne rodziny, my kapłani, będziemy zachowywać przepisy sanitarne.

Program kolędy

• 01 (poniedziałek) - ul.Czysta, Skłodowskiej, Kopernika – 2 księży
  • 01 (wtorek) – ul. Kościuszki, Witosa – 2 ks.
  • 01 (środa) – ul. Kilińskiego – 1 ks.; Fortowa, Mostowa – 1 ks.
  • 01 (czwartek) – ul. Sienkiewicza – 2 ks.
  • 01 (piątek) – ul. Warszawska (od Gosi- Małk), Przemysłowa – 1 ks. /od 11.00/; ul. Warszawska (od centrum) – 1 ks.
  • 23.01 (sobota) – ul. Słoneczna, Marzanny – 1 ks.; Lazurowa, Tęczowa – 1 ks.
  1. Caritas Diecezji Łomżyńskiej zwraca się do nas z prośbą o przekazanie 1 % podatku

dochodowego za 2020 rok, na cele tej charytatywnej organizacji kościelnej, działającej na

terenie naszej diecezji. Informacje na stronie internetowej Caritas.

5... Zmarli nasi parafianie:

+ śp. Celina Brzuzy z Mroczk Rębiszewa w wieku 87 lat,

+ śp. Zbigniew Parciński z Różana w wieku 78 lat,

+ śp. Jan Paweł Żytowiecki z Warszawy w wieku 67 lat, „Wieczny odpoczynek…”