Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela po Bożym Naradzeniu – 03.01.2021r.

 1. W środę 6 stycznia będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. Mszę św. z poświęceniem kadzidła i kredy jak w każdą niedzielę (łącznie z Kaplicą Św. Trójcy). W tym roku z racji pandemii nie będzie Orszaku Trzech Króli. Taca na Misje Katolickie.
 2. W następną niedzielę Święto Chrztu Pańskiego.
 3. Zakończył się Rok Pański 2020. Bogu dziękujemy za wszelkie łaski, które każdy z nas otrzymał. i jednocześnie przepraszamy za wszelkie zło popełnione w naszych rodzinach, parafii i Ojczyźnie.

         2020 rok w statystyce parafialnej wyglądał następująco:

 • Ochrzczono 45 dzieci; do I Komunii św. przygotowano – 31 dzieci; Bierzmowanie przyjęło 39 młodych parafian; Małżeństw sakramentalnych zawarło 12 par; do wieczności odeszło 76 osób. Komunii Św. rozdaliśmy 34 tysięcy.
 • W dziedzinie materialnej udało się:
 • Doprowadzić do końca remont połączony z rozbudową domu parafialnego;
 • Zakupiono 6 ornatów (4 do Kaplicy Św. Trójcy);
 • Przy cmentarzu grzebalnym, z obu stron musieliśmy zainstalować monitoring;
 • Sprawiliśmy przenośne nagłośnienie z 6 tubami, które będzie służyć na cmentarzu (1 listopad) i na zakończenie procesji Bożego Ciała.
 1. Wszystkim ofiarnym i życzliwym parafianom składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą pomoc materialną i wsparcie. Panu Burmistrzowi i Radzie Gminy w Różanie dziękujemy za dotację przekazaną na dom parafialny. Wszystkie zobowiązania naszej parafii względem instytucji kościelnych i państwowych są uregulowane na bieżąco.
 2. W tym roku planujemy zbudować przy kościele pomnik Św. Jana Pawła II. Chcemy dokończyć proces związany z dokumentacją i wszystkimi pozwoleniami dotyczącymi nowej części cmentarza i utwardzić część alejek w naszej nekropolii.
 3. Ofiary na seminarium duchowne i ogrzewanie kościoła złożyli mieszkańcy ul. Kilińskiego. Ofiarę na potrzeby naszej parafii złożyła rodzina z ul. Kilińskiego. Bóg zapłać!
 4. Zmarłe nasze parafianki:

       + śp. Lila Jóźwik z Załuzia w wieku 67 lat,

       + śp. Zofia – Maria Fronczak z Różana w wieku 85 lat „wieczny odpoczynek”

 

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk