Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2024 r.

  1. W rozpoczętym tygodniu przypadają następujące wspomnienia:

- 31.01 (środa) – św. Jana Bosko, kapłana;

- 2.02 (piątek) – Święto Ofiarowania Pańskiego, które nawiązuje do Tajemnicy Bożego Narodzenia. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się o nowe powołania zakonne misyjne a szczególnie do zakonów klauzurowych. Ofiary składane na tace tego dnia przeznaczone są na zakony klauzurowe. Porządek Mszy Świętych: 7:00, 9:30, 12:00 i 18:00.

  1. W Święto Ofiarowania Pańskiego (2.02) na Mszy Świętej o godz. 9:30 będzie miał miejsce akt zawierzenia się Matce Bożej jako zwieńczenie indywidualnych rekolekcji na podstawie rozważań z książki rozprowadzanej podczas rekolekcji adwentowych.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, I piątek miesiąca i I sobota miesiąca.
  3. Trwają odwiedziny rodzin, tradycyjnie zwane kolędą w trakcie której ma miejsce błogosławieństwo domu, wspólna modlitwa. Prosimy o przyjazd po księdza lub przyjście jako zaproszenie do wizyty kolędowej. Zbieramy ofiary na kościół i na kolędę. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać! Porządek kolędy na najbliższe dni:

- 29 stycznia (poniedziałek) – Różan, ul. Gdańska blok 6B od godz. 15:00

- 30 stycznia (wtorek) – Różan, ul. 3 Maja oraz ul. Królowej Bony i ul. Poniatowskiego 15A i 15B od godz. 15:00

- 31 stycznia (środa) – Różan, ul. Cmentarna i ul. Pogodna oraz ul. Gdańska blok 6C od godz. 15:00

- 1 luty (czwartek) – Różan, ul. Nowa i ul. Nadnarwiańska oraz ul. Gdańska od godz. 15:00

- 3 luty (sobota) – Różan, ul. Szkolna 8 i 8A oraz ul. Ostrowska od godz. 9:00

- 5 luty (poniedziałek) – Różan, Plac Obrońców Różana i ul. Panny Marii oraz ul. Gdańska blok 6 – komin od godz. 15:00

  1. Bóg zapłać za ofiary składane podczas kolędy na ogrzewanie i WSD w Łomży
  2. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła:

+ Kazimiera Jadwiga Rochmalska, z d. Mich, l. 84, zam. Brzóze Małe

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie……