Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III NIEDZIELA ZWYKŁA 21.01.2024 r.

  1. W Kościele trwa Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan. Jednocześnie dzisiejsza niedziela nazywana jest Niedzielą Słowa Bożego. To przypomnienie i wezwanie do sięgania po Pismo Święte i odczytywania Słowa Bożego. Pismo Święte to źródło naszej wiary.
  2. W rozpoczętym tygodniu przypadają następujące wspomnienia:

- 24.01 (środa) – św. Franciszka Salezego, biskupa i Doktora kościoła;

- 25.01 (czwartek) – Święto Nawrócenia św. Pawła;

- 26.01 (piątek) – św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów;

  1. Dziś Dzień Babci a jutro Dzień Dziadka. Modlitwą i pamięcią ogarniamy nasze babcie i dziadków prosząc o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla żyjących a zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.
  2. Trwają odwiedziny rodzin, tradycyjnie zwane kolędą w trakcie której ma miejsce błogosławieństwo domu, wspólna modlitwa. Prosimy o przyjazd po księdza lub przyjście jako zaproszenie do wizyty kolędowej. Zbieramy ofiary na kościół i na kolędę. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać! Porządek kolędy na najbliższe dni:

- 22 stycznia (poniedziałek) – Różan ul. Kościuszki i ul. Witosa od godz. 15:00

- 23 stycznia (wtorek) – Różan, ul. Warszawska (od strony Gosi) i ul. Warszawska od Rynku, od godz. 15:00

- 26 stycznia (piątek) – Różan, ul. Kilińskiego, ul. Lwowska i ul. Hallera od godz. 15:00

- 27 stycznia (sobota) – Różan, Osiedle Kamieni Szlachetnych oraz ul. Lazurowa i ul. Tęczowa od godz. 9:00

- 29 stycznia (poniedziałek) – Różan, ul. Gdańska blok 6B od godz. 15:00

  1. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Fatimy. Są jeszcze 2 wolne miejsca. Zapisy do końca stycznia. Program na stronie parafialnej i w gablocie.
  2. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła:

+ Teresa Rupińska, l. 89, Różan, ul. Poniatowskiego, pogrzeb w poniedziałek (22 stycznia) o godz. 13:15

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie……