Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkiego Postu LAETARE– 27.03.2022r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy trzydniowe rekolekcje wielkopostne.

Program rekolekcji:

Poniedziałek, Wtorek (28 i 29 marca)

9.30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dzieci z Szkoły Podstawowej

11.30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla młodzieży z Zespołu Szkół

16.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną ogólną

18.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną ogólną

W wtorek o 11.30 będzie Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia dla starszych i chorych. Rekolekcje wielkopostne to szczególny czas łaski. Uczyńmy wszystko, co możliwe, abyśmy mogli uczestniczyć we wszystkich dniach rekolekcji. Zatroszczmy się o bliskich i przyjaciół, żeby mogli się spotkać ze Słowem – Jezusem Chrystusem. Przygotujmy się rzetelnie do spowiedzi świętej, którą przeżyjemy w poniedziałek i we wtorek. Chorych w domach odwiedzimy w piątek 8 kwietnia. Prosimy o zgłaszanie chorych w kancelarii lub zakrystii.

1. W tym tygodniu przypadają:
  • I piątek – Msze św. o 7.00, 9.00, 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 – do 9.00.
  • I sobota – Msze św. o 7.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  1. Ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa złożyli mieszkańcy Szyg. Bóg zapłać.
  2. Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym odbędą się w Skierkowiźnie. Pierwsze spotkanie 21 kwietnia o godz. 19.00.
  3. Zmarli:

+ śp. Michał Brzuzy z Różana w wieku 84 lat,

+ śp. Sławomir Władysław Bełdycki z Olsztyna w wieku 80 lat,

+ śp. Stanisław Mroczkowski z Dzbędza w wieku 80 lat, „Wieczny odpoczynek…”