Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2023 r.

  1. Czas Wielkiego Postu to czas przemiany naszego życia, podjęcie nowych wyzwań, pracy nad swoją duchowością, a przede wszystkim zmiany myślenia pod wpływem Słowa, które kieruje do nas Bóg.
  2. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii trwać będą od przyszłej niedzieli do wtorku (19, 20, 21 marca 2023 r.).

Program rekolekcji:

Poniedziałek, Wtorek (20 i 21 marca 2023 r.)

  • 09.30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dzieci z Szkoły Podstawowej
  • 11.30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla młodzieży z Zespołu Szkół
  • 16.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną ogólną
  • 18.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną ogólną

Uczyńmy wszystko, co możliwe, abyśmy mogli uczestniczyć we wszystkich dniach rekolekcji. Zatroszczmy się o bliskich i przyjaciół, żeby mogli się spotkać ze Słowem – Jezusem Chrystusem. Przygotujmy się rzetelnie do spowiedzi świętej, którą przeżyjemy w poniedziałek i we wtorek. Chorych w domach odwiedzimy w sobotę 25 marca od godz. 09.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w kancelarii lub zakrystii.

  1. Zapowiedzi:
  • Nikodem Bojarski, kawaler z parafii Miłosierdzia Bożego w Krukowie i Marzena Opacka, panna z parafii św. Anny w Różanie. zapowiedz II .
  • Jarosław Dąbek, kawaler z parafii św. Anny w Różanie i Edyta Wiesiołek, panna z parafii Miłosierdzia Bożego w Pułtusku – Popławach. Zapowiedz I.