Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkiego Postu – LAETARE - 19.03.2023 r.

  1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii trwać będą do wtorku 21 marca 2023 r.

Program rekolekcji - Poniedziałek, Wtorek (20 i 21 marca 2023 r.

09.30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dzieci z Szkoły Podstawowej

11.30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla młodzieży z Zespołu Szkół

16.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną ogólną

18.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną ogólną

Uczyńmy wszystko, co możliwe, abyśmy mogli uczestniczyć we wszystkich dniach rekolekcji. Przygotujmy się rzetelnie do spowiedzi świętej, którą przeżyjemy w poniedziałek i we wtorek. Chorych w domach odwiedzimy w sobotę 25 marca od godz. 09.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w kancelarii lub zakrystii.

  1. 25 marca w sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o 7.00 i 18.00. Jest to Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Wspierajmy modlitwą tych, którzy walczą w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Na stoliku z gazetami wyłożona jest Księga Duchowej Adopcji, do której mogą wpisywać ci, którzy przez 9 miesięcy będą modlić się za konkretne poczęte dziecko, które może być zagrożone aborcją.
  2. Rady Rodziców, Dyrekcja, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki w Różanie zapraszają na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 26 marca (przyszła niedziela) od godziny 11.00 - 18.00 w Gouku w Różanie. Zakupić będzie można ciasta, wypieki, ozdoby, stroiki, palmy wielkanocne. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany w całości na potrzeby uczniów Szkoły Podstawowej w Różanie. 
  3. Zapowiedzi:
  • Jarosław Dąbek, kawaler z parafii św. Anny w Różanie i Edyta Wiesiołek, panna z parafii Miłosierdzia Bożego w Pułtusku – Popławach. Zapowiedz II.
  • Tomasz Rupiński, kawaler z parafii św. Anny w Różanie i Aleksandra Jakóbiak, panna z parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lubielu. Zapowiedz I.
  1. Ofiary: na kwiaty do grobu Pana Jezusa złożyło KŻR Nadzieja, Męskie Światło, Mieszkańcy Załęża Gartek, Prycanowa, Pani z osiedla Kamieni Szlachetnych. Bóg zapłać!