Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Wielkiego Postu – 05.03.2023 r.

1. Jak co roku druga niedziela Wielkiego Postu to Niedziela Ad Gentes – Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z misjonarzami. Są świadkami prawdy, że Bóg jest miłością i kocha każdego bez wyjątku. Ofiary składane do puszek są przeznaczone dla misjonarzy.
  2. We wszystkie piątki Wielkiego Postu rozważamy mękę Pana Jezusa o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Droga Krzyżowa i Msza św. ok. godz. 16.00. W każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy świętej o godz. 9.30 odprawiamy nabożeństwo Gorzkich Żali.
  3. Zapowiedzi: Nikodem Bojarski, kawaler z parafii Miłosierdzia Bożego w Krukowie i Marzena Opacka, panna z parafii Różan zapowiedz I (I - 05.03.2023r., II - 12.03.2023 r.)
  4. Zmarli:

† śp. Witold Gerwatowski z Chrzczonek w wieku 85 lat,

† śp. Hanna – Irena Zaręba z domu Surma z Kaszewca w wieku 80, „Wieczny odpoczynek…”