Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Adwentu – 06.12.2020r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe połączone z Adoracją Najświętszego Sakramentu. W poniedziałek i wtorek (7 i 8 grudnia) Msze św. z naukami rekolekcyjnymi będą odprawiane o 9.30, 11.30, 16.00 i 18.00. W czasie każdej Mszy św. będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Spowiednicy będą oczekiwać w konfesjonałach. Chorych w domach będziemy odwiedzać w sobotę 19 grudnia od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w kancelarii parafialnej lub telefonicznie.
  2. We wtorek 8 grudnia będziemy przeżywać Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Jest to święto patronalne wszystkich dziewczyn i kobiet. Będziemy się modlić za polskie kobiety, by na wzór Niepokalanej Matki Zbawiciela, gorliwie wypełniały swoje macierzyńskie i kobiece powołanie.
  3. W następną niedzielę duchowo i materialnie będziemy wspierać Kościół na Wschodzie. Ofiary składane do puszek będą przeznaczone jako nasza pomoc chrześcijanom żyjącym na Wschodzie.
  4. Ofiary na Seminarium Duchowne i ogrzewanie Kościoła złożyli mieszkańcy ulic: Fortowej, Parkowej, Targowej, Kościuszki i Witosa. Bóg zapłać
  5. Zmarł nasz parafianin, † śp. Jarosław Jastrzębski z Różana, w wieku 61 lat, „Wieczny odpoczynek…”