Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie I Niedziela Wielkiego Postu – 26.02.2023 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu oraz ostatni dzień Kwartalnych dni modlitw o ducha pokuty. Niech czas Wielkiego Postu będzie dla każdego z nas czasem zbliżania się do Boga, pracy nad sobą i wrażliwości na potrzeby innych.
  2. W środę, 1 marca, przypada Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Od 2011 roku ma on rangę święta państwowego. W naszej modlitwie pamiętajmy o wszystkich, którzy w trudnych czasach komunistycznego reżimu podejmowali walkę o wolność i suwerenność naszej Ojczyzny. Ksiądz Proboszcz wraz ze Stowarzyszeniem „Nasze Wspólne Sprawy” zapraszają wszystkich parafian na uroczyste Mszę św. w dniu dzisiejszym o godz. 12.00. Po Mszy św. odbędzie się Apel poświęcony „Żołnierzom Wyklętym” z udziałem jeszcze żyjących niezłomnych bohaterami tamtejszych dni.
  3. Ofiary składane w dniu dzisiejszym do puszek przy wyjściu przeznaczone są na Ukrainę. Bóg zapłać!
  4. Przyszła niedziela to Niedziela Ad Gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z misjonarzami. Będzie można wesprzeć ich dzieło ofiarą do puszek przy wyjściu z kościoła.
  5. W dni powszednie Wielkiego Postu przed Mszą wieczorną będzie odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia przez Grupę Modlitewną. Zapraszamy do modlitwy.
  6. W tym tygodniu przypadają:
  • I czwartek – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie od 17.30.
  • I piątek – Msze św. o 7.00, 9.00, 16.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 – do 9.00.
  • I sobota – Msze św. o 7.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30
  • I niedziela - Nabożeństwo i Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 09.30