Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Odpust NMP Królowej Różańca Św. – 04.10.2020r.

  1. Dziś przeżywamy doroczny odpust parafialny ku czci Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego. Matce Najświętszej zawierzamy nasze rodziny, parafię, Ojczyznę i cały świat. Przez Różaniec uczmy się pięknej sztuki życia w pokoju i zgodzie z Bogiem i otaczającymi nas bliźnimi. Msza święta główna o godz. 12.00 połączona z Procesją Eucharystyczną wokół kościoła. Słowo Boże głosi Ks. Artur Rostkowski.
  2. Jutro wspominamy wielką polską mistyczkę i sekretarkę Jezusa Miłosiernego, świętą Siostrę Faustynę Kowalską.
  3. Za tydzień będziemy przeżywać XX Niedzielę Papieską pod hasłem „Totus Tuus”. Zbierane ofiary do puszek będą przeznaczone na Fundusz Stypendialny pod nazwą „Dzieło Nowego Tysiąclecia” , które wspiera młodzież z ubogich rodzin.
  4. Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży zwraca się do nas o wsparcie w postaci płodów ziemi lub ofiar pieniężnych. Dary te są dużym wsparciem tej uczelni, którą całkowicie utrzymują wierni i kapłani naszej diecezji. Jesienną zbiórkę na Seminarium Duchowne łączymy ze zbiórką na ogrzewanie naszej świątyni. Prosimy o odbieranie list w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  5. Można składać ofiary na wypominki roczne. Nowy rok „wypominkowy” zaczyna się od pierwszej niedzieli listopada.
  6. Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyły rodziny z ul. Tęczowej i Załuzia. Bóg zapłać!
  7. Zmarli nasi parafianie: + śp. Halina Chrzanowska w wieku 79 lat, + śp. Janusz Wanat w wieku 71 lat, oboje z Różana, „Wieczny odpoczynek…”

wzasiegu logo w70pxrngk