Ogłoszenia Parafialne XXVI Niedziela Zwykła

1. Dziś przeżywamy Uroczystość I Komunii Świętej. 31 dzieci po raz pierwszy przyjmie do swoich serc Pana Jezusa. Rodzicom dzieci I - Komunijnym dziękujemy za sprzątanie świątyni, kwiaty do ołtarzy oraz dar ołtarza – metalową podstawkę pod Mszał. Bóg zapłać.
  2. Dzieci z rodzicami będą przeżywały Biały Tydzień. Codziennie będą brały udział we Msz świętej o godz. 18.00. Od czwartku będziemy razem modlić się na różańcu. Na zakończenie Białego Tygodnia z rodzicami i dziećmi pojedziemy do sanktuarium Matki Bożej Pojednania do Hodyszewa, na Podlasiu.
  3. W najbliższe dni modlić się będziemy ze Świętymi:
  • jutro ze św. Wacławem, Męczennikiem, patronem Czech,
  • we wtorek ze świętymi Archaniołami: Michałem, Gabrielem i Rafałem,
  • w środę ze Św. Hieronimem, Kapłanem i Doktorem Kościoła,
  • w czwartek ze Św. Teresą od Dzieciątka Jezus, Dziewicą i Doktorem Kościoła,
  • w piątek ze Świętymi Aniołami Stróżami.
  1. W czwartek rozpoczynamy październik – miesiąc poświęcony NMP, Królowej Różańca Świętego. W dni powszednie nabożeństwo różańcowe będziemy odprawiać o godz. 17.30. Zachęcamy do udziału w tym niezwykle ważnym i miłym Matce Najświętszej nabożeństwie. Oby w naszej parafii nie było domu, czy rodziny, w której nie rozbrzmiewałaby modlitwa różańcowa. A tyle mamy intencji, próśb i podziękowań.
  2. W tym tygodniu przypadają:

I - Czwartek Miesiąca – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

I - Piątek Miesiąca: Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 9.00.

I - Sobota Miesiąca – oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP.

1. Wczoraj rozpoczęliśmy Nowennę do Św. Faustyny, sekretarki Pana Jezusa Miłosiernego.
  2. W następna niedzielę będziemy przeżywać Odpust ku czci NMP Różańcowej. O 11.30 modlitwa różańcowa. Msza główna o 12.00 z Procesją Eucharystyczną wokół Kościoła. Całą Asystę Procesyjną zapraszamy do udziału w Procesji Odpustowej.
  3. Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyły rodziny z ul. Poniatowskiego, Dzbędza i Zawad (2 rodziny). Bóg zapłać.
  4. Komunikat Policjiuwaga na oszustów!
  5. Zmarli nasi parafianie:

+ śp. Jadwiga Pepłowska z Różana w wieku 72 lat,

+ śp. Krzysztof Beczak z Załęża Eliaszy w wieku 76 lat,

+ śp. Tadeusz Olbryś z Paulinowa w wieku 72 lat,

+ śp. Tadeusz Skrocki z Różana w wieku 77 lat, „ Wieczny odpoczynek…