Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne XXVIII Niedziela Zwykła

XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020r.

 

  1. Dziś w naszej Ojczyźnie przeżywamy XX Niedzielę Papieską. Bogu dziękujemy za dar Wielkiego Świętego Polskiego Papieża. Dziedzictwo myśli, nauczania i świętości Jana Pawła II trzeba podejmować, rozważać i wprowadzać w życie. Dzieło Nowego Tysiąclecia buduje żywy pomnik papieża w sercach i umysłach naszej młodzieży. Materialnie wspieramy dziś tę inicjatywę poprzez składanie dobrowolnych ofiar do puszek.
  2. We wtorek Dzień Fatimski. Po Mszy wieczornej Procesja ku czci NMP z Fatimy.
  3. W środę Święto Edukacji Narodowej. Wszystkim pedagogom i pracownikom obsługi naszych Szkół składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, mocy Ducha Świętego i opieki NMP w trudzie kształtowania umysłów i serc naszych dzieci i młodzieży. O to modlić się będziemy gorąco w czasie nabożeństwa różańcowego.
  4. W tym tygodniu wspominamy świętych:
  • w czwartek Świętą Teresę od Jezusa, Dziewicę i Doktora Kościoła,
  • w piątek Świętą Jadwigę Śląską i jednocześnie 42–gą rocznicę wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Papieża Jana Pawła II,
  • w sobotę Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
  1. W przyszła niedzielę rozpoczniemy Tydzień Misyjny. W wszystkich kościołach w Polsce będzie liczenie wiernych obecnych na nabożeństwach. Taca będzie przeznaczona na misje katolickie.

wzasiegu logo w70pxrngk