Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkanocna (22. 04. 2018)

 1. Pan Jezus sam siebie nazywa Dobrym Pasterzem, który daje swoje życie za owce. Wypełnił to całkowicie, ofiarując siebie na ołtarzu krzyża. Po swoim zmartwychwstaniu przekazał misję pasterską tym, których sam wybiera, aby ją wypełniali aż po krańce świata i aż do końca czasu.
 2. W tym tygodniu patronują nam:
 • jutro – św. Wojciech, biskup Pragi, misjonarz wśród Prusów, męczennik za wiarę, główny patron Polski,
 • w środę – św. Marek, pochodzący z Jerozolimy towarzysz wypraw misyjnych św. Piotra i św. Pawła, autor drugiej Ewangelii.
 1. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby Bożej
  w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał.
 2. W piątek przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej. W modlitwie będziemy polecać wszystkich prześladowanych za wiarę przed laty i teraz w różnych częściach świata.
 3. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży.
 4. Msza Święta o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców bloku 6 D, z racji nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego, zostanie odprawiona 3 czerwca o godz. 12.00.
 5. Dziękujemy dzieciom („Promykom Maryi”) wraz z Siostrą Aliną oraz harcerzom za sprzątanie na Górce Panny Marii.
 6. Ofiary na kościół złożyły rodziny z ul. Spacerowej i Zawad. Bóg zapłać…

wzasiegu logo w70pxrngk