Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkanocna (15. 04. 2018)

  1. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym.
    W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury Słowa Bożego, a także do wzięcia udziału w różnych wydarzeniach, które pomogą nam zgłębić prawdę o Bogu przemawiającym do swojego ludu w księgach Starego i Nowego Testamentu.

Dzisiaj jest Drugie Narodowe Czytanie Pisma Świętego pod hasłem „Weźmijcie Pismo Święte”. Nawiązuje ono do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Patronat honorowy sprawują przewodniczący Episkopatu Polski i premier rządu Rzeczypospolitej Polskiej.

  1. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne. W naszej diecezji jest to zarazem Niedziela Seminaryjna. Swoimi ofiarami i modlitwami będziemy wspierać nasze Seminarium Duchowne. Prośmy, aby nigdy nie zabrakło tych, którzy zapragną iść za Chrystusem Dobrym Pasterzem. Ofiary na tacę będą przeznaczone na potrzeby WSD w Łomży.
  2. Ofiary na kościół złożyły rodziny z Kaszewca i ul. Sienkiewicza.
    Bóg zapłać…
  3. Zmarli nasi parafianie: śp. Bogusław Jędrak z Różana w wieku 56 lat oraz śp. Mieczysław Wojdak z Różana w wieku 85 lat. Wieczny odpoczynek…

wzasiegu logo w70pxrngk