XXII Niedziela Zwykła (02. 09. 2018)

1. Jutro uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego w naszych szkołach o godz. 9.00. Msze Święte o Boże błogosławieństwo w pracy szkolnej będą odprawione dla:

- Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w środę (5 IX) o godz. 10.00,

- Zespołu Szkół Średnich w piątek (7 IX) o godz. 9.00.

1. Jutro Nieszpory u św. Rozalii o godz. 16.00. Uroczystość odpustowa we wtorek o godz. 12.00 połączone z dożynkami dekanalnymi.
  2. W tym tygodniu przypadają:
  • I czwartek miesiąca: Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  • I piątek miesiąca: Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 07.30 do 09.00 i od godz. 17.00.
  1. W sobotę 8 września Święto Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej, Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Uroczystość odpustowa w sanktuarium Maryjnym w Wąsewie. Piesza Pielgrzymka z Różana wyruszy w sobotę sprzed kościoła o godz. 5.30. Pielgrzymkę prowadzi ks. Mateusz. Zapraszamy.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy o 12.00 Koncert patriotyczny „Różan dla Niepodległej” z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Na koncert zapraszają burmistrz Miasta i Gminy Różan oraz Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Rożanie. Za Tydzień ofiary składane do puszek przeznaczone będą na KUL i cele edukacyjne naszej diecezji.
  3. Od jutra w dni powszednie Msze Święte będą odprawiane o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Ofiary na kościół złożyły rodziny z ul. Poniatowskiego i Słonecznej.
  5. Zmarły nasze parafianki:

+ śp. Irena Plisza z Załuzia w wieku 81 lat,

+ śp. Dyoniza Załęska z Załęża Eliasze w wieku 85 lat.

Wieczny odpoczynek…