Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu - 18.12.2022 r.

1. Powoli kończy się Adwent. Minęły rekolekcje parafialne. Część parafian skorzystała z czasu łaski i dzięki sakramentowi pojednania przygotowała serce na spotkanie z nadchodzącym Panem.
  2. Dziś w naszej modlitwie pamiętamy o biskupie Januszu Stepnowskim z racji 11 rocznica święceń biskupich. We Mszy św. głównej o 12.00 wyśpiewam hymn „Ciebie Boga wysławiamy”.
  3. W sobotęWigilia Bożego Narodzenia. Msza święta o godz. 7.00. Nie będzie Mszy wieczornej o 18.00. W naszych domach, zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wigilijnej wieczerzy. Niech to będzie okazja, może jedyna w roku, do pojednania, zgody, wyciągnięcia przyjaznej dłoni do bliskich, znajomych, w sąsiedztwie. Nie stawiajmy na wigilijnym stole alkoholu i tradycyjnie zachowajmy też wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. W tym duchu przyjdźmy na Pasterkę do naszej parafialnej świątyni. Pasterka o północy, czyli o 00. Śpiew kolęd od 23.30 przez nasz chór i orkiestrę.
  4. W niedzielę (25 XII) - Uroczystość Narodzenia Pańskiego.Msze św. będą odprawiane
    o godz. 7.30, 9.30, 12.00 i 16.00 i w Kaplicy Świętej Trójcy o 10.45.
  5. W poniedziałek (26 XII)drugi dzień świątecznyMsze święte o godz. 07.30, 09.30 i 12.00 nie będzie Mszy św. w Kaplicy Świętej Trójcy. Taca przeznaczona będzie na KUL i cele edukacyjne naszej diecezji.
  6. Ofiary na Seminarium Duchowne i ogrzewanie kościoła złożyli mieszkańcy Różana ul. Kapitana Uklei. Bóg zapłać!
  7. Zmarli:

† Zofia Kluczek z domu Olbryś z Różana w wieku 87 lat,

† Władysław Kołodziejski z Załuzia w wieku 92 lat „wieczny odpoczynek”