Ogłoszenia Duszpasterskie I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021r.

1. Jutro liturgiczne Święto Katedry Św. Piotra Apostoła. Modlitwą otoczmy osobę i posługę papieża Franciszka.
  2. W następną niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na misje katolickie.
  3. Caritas Polska od kilku lat zwraca uwagę na wartość solidarności międzypokoleniowej. Dlatego zachęca wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież do włączenia się w Jałmużnę Wielkopostną poprzez skarbonkę miłosierdzia, do której przez Wielki Post zbiera się pieniądze. Uczmy w naszych rodzinach młode pokolenie wrażliwości i chęci pomocy drugiemu człowiekowi. Głównym celem tegorocznej Jałmużny Wielkopostnej jest zebranie środków na zakup koncentratorów tlenu. W dalszym ciągu jest duże zapotrzebowanie na ten sprzęt.
  1. Porządek kolędy w tym tygodniu:
  • 02.2021r. (poniedziałek) – ulice Cmentarna, Pogodna – 1ks.; Uklei – 1 ks.
  • 02.2021r. (wtorek) – ulice 3 Maja – 1 ks.; Królowej Bony, Poniatowskiego 15A, 15B – 1 ks.
  • 02.2021r. (środa) – ulice Szkolna 8, 8A – 1 ks.; Gdańska bl. 6 (z kominem)
  • 02.2021r. (czwartek) – ul. Gdańska bl. 6A – 2 ks.
  • 02.2021r (piątek) – ul. Gdańska bl. 6C, 6E – 2 ks.
  • 02.2021r (sobota) od 9.00 – ul. Gdańska bl. 6B – 2 ks. od 14.00 - Gdańska bl. 6D – 2 ks.

Kolędę od poniedziałku do piątku rozpoczynamy od godziny 15.00.

1. Zmarli:

+ śp. Irena Mroczkowska z Szyg w wieku 90 lat,

+ śp. Jan Matuszewski z Kaszewca w wieku 83 lat, „Wieczny odpoczynek…”