Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021r.

  1. Jak co roku druga niedziela Wielkiego Postu to Niedziela Ad Gentes – Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z misjonarzami. Są świadkami prawdy, że Bóg jest miłością i kocha każdego bez wyjątku. Będzie można wesprzeć ich dzieło ofiarą do puszek przy wyjściu z kościoła
  2. Jutro rozpocznie się miesiąc, w którym w szczególny sposób będziemy oddawali cześć Opiekunowi Pana Jezusa – świętemu Józefowi. Św. Józef jest nie tylko wspaniałym opiekunem Świętej Rodziny ale i niezwykłym orędownikiem w trudnych sprawach naszych rodzin oraz patronem naszych ojców.
  3. 1 marca to Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, którzy są nazywani także żołnierzami niezłomnymi. Przez lata starano się wymazać pamięć o nich z historii naszego narodu. Ich miłość do ojczyzny, niezłomna walka o niepodległość i suwerenność Polski po zakończeniu II wojny światowej, ofiara życia zasługują na naszą pamięć, a przede wszystkim na pełną miłości modlitwę.
  4. 4 marca Uroczystość św. Kazimierza Królewicza, głównego patrona naszej prowincji kościelnej.
  5. W tym tygodniu przypadają:
  • I czwartek – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie od 17.30,
  • I piątek – Msze św. o 7.00, 9.00, 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach 7.30-9.00.
  • I sobota – Msze św. o 7.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  1. Przy usuwaniu drzew przy kościele i na cmentarzu pracowali panowie z OSP Różan: Krawczyk Piotr, Mosakowski Arkadiusz, Opacki Wojciech. Z OSP Mroczki Rębiszewo: Pepłowski Jerzy, Załęski Szymon, Pruszkowski Arkadiusz, Prusik Kamil. Za pracę serdecznie dziękujemy.
  2. Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny kolędowe rodzin naszej parafii. Odwiedziliśmy 987 Nie przyjęły nas 272 rodziny. Związków niesakramentalnych w naszej parafii jest 61. Wszystkim Parafianom pragniemy za wspólną modlitwę, okazaną nam życzliwość, jak i rozmowy, z serca podziękować. Zapewniamy Was o naszej modlitwie. Składamy szczere staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii i kolędę.

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk