III Niedziela Adwentu (16. 12. 2018)

1. Kończy się Adwent A.D. 2018. (Roku Pańskiego 2018). Najwyższy czas pomyśleć o duchowym przygotowaniu do Świąt Bożego Narodzenia. O rachunku sumienia i spowiedzi. W dni powszednie spowiadamy przed każdą Mszą Świętą.
  2. Rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o chrześcijańskie życie naszych rodzin. Zachęcamy do modlitwy za wszystkie polskie rodziny.
  3. We wtorek przypada siódma rocznica święceń biskupich naszego Ordynariusza Janusza Stepnowskiego. Wspierajmy modlitwą Pasterza naszej diecezji.
  4. Jutro i we wtorek Msza Święta wieczorna będzie odprawiana o godz. 18.30, z racji rekolekcji w Goworowie.
  5. W środę od godz. 10.00 odwiedzamy chorych w domach. Można zgłaszać adresy chorych.
  6. Burmistrz Gminy Różan i kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Różanie zapraszają mieszkańców naszej gminy na Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się w piątek (21 grudnia) o godz. 12.00 w GOUK-u w Różanie.
  7. Ofiary na Seminarium Duchowne i ogrzewanie kościoła złożyli mieszkańcy ul. Kilińskiego, Kościuszki i Witosa. W ten sposób zakończyliśmy Zbiórkę Jesienną. Wszystkim, którzy złożyli ofiary, w ramach tej zbiórki, składamy serdeczne Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do nabywania świec Caritas na wigilijny stół oraz naszych parafialnych kalendarzy.
  9. Zmarła nasza parafianka śp. Wanda Grudzińska z Prycanowa, w wieku 85 lat, „Wieczny odpoczynek…”