Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Intencje mszalne

Intencje Mszalne 08. 04. – 15. 04. 2018

Niedziela

II Wielkanocna (Miłosierdzia Bożego) 08.04.2018

07.30

+ Jolanta Dobrowolska, rodzice Dobrowolscy i Żebrowscy

+ Mariusz Chrzanowski (1 r.), Józef, Cecylia Najmoła

09.30

+ Kazimierz Świercz (8 greg.)

+ Aleksandra, Edward, Kazimierz, Janina Lalak

10.45 kapl.

+ Anastazja Bełdycka (18 r.)

12.00

+ Zofia Rosińska (5 r.)

16.00

+ Marcin Łodygowski (3 r.), Lucyna, Stanisław Kossakowscy

+ Tadeusz Chrzanowski (od uczestników pogrzebu)

 

Poniedziałek

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego 09.04.2018

07.00

+ Kazimierz Świercz (9 greg.)

+ Józef, Wacław, Jadwiga Załęscy, Jan, Weronika Olszewscy

09.00

+ Jan (10 r.), Teofila Kowalczyk

18.00

W intencji dzieci – od rodziców modlących się za dzieci

Wtorek

10.04.2018

07.00

+ Kazimierz Świercz (10 greg.)

+ Piotr, Barbara, Helena Radzińscy

18.00

+ Marianna Brzuzy (17 r.), Jan, Dominka Nowakowscy

+ Kazimierz Reszko (3 r.)

Środa

11.04.2018

07.00

+ Kazimierz Świercz (11 greg.)

+ Irena, Edward Kaczmarczyk, dziadków Kaczmarczyków i Czerepskich

18.00

+ Witold Garwacki (urodziny), Leokadia, Józef Garwaccy

+ Leon, Irena Zalewscy, Paweł Biedrzycki

Czwartek

12.04.2018

07.00

+ Aniela, Aleksander Uthof

+ Tomasz Stepnowski (7 r.)

18.00

+ Kazimierz Świercz (12 greg.)

+ Władysław Sowiński (3 r.)

Piątek

13.04.2018

07.00

+ Marianna, Bolesław Malinowscy

+ Jadwiga Jereczek

18.00

+ Kazimierz Świercz (13 greg.)

+ Wacława (2 r.), Mieczysław Jankowscy

Sobota

14.04.2018

07.00

+ Kazimierz Świercz (14 greg.)

+ Jan, Stanisława Perzanowscy, Ludwik, Irena Długołęccy

16.00

Ślub

17.00

Ślub

18.00

+ Jan Rajkowski (3 r.)

Niedziela

III Wielkanocna 15.04.2018

07.30

+ Genowefa, Wacław, Henryk Chrzanowscy

+ Stefania Lalak, Franciszek Figurski

09.30

+ Kazimierz Świercz (14 greg.)

+ Aleksandra, Stanisław Jurowscy, Daniela Dziubacka, Bogdan Dominiak

10.45 kapl.

+ Zdzisław Karaśkiewicz (4 r.)

12.00

+ Irena, Wiesław Budziszewscy, Marcin Grabowski

16.00

+ Andrzej Maruszewski (od uczestników pogrzebu)

wzasiegu logo w70pxrngk