Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.11.2023 r.

  1. Trwamy w oktawie i modlitwie za zmarłych.
  2. W rozpoczętym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

- 9.11 (czwartek) święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;

- 10.11 (piątek) św. Leona Wielkiego, papieża i Doktora Kościoła;

- 11.11 (sobota) św. Marcina z Tours, biskupa;

  1. 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Módlmy się za naszą Ojczyznę, o zgodę, wzajemny szacunek i solidarność. Pamiętajmy o tych, którym zawdzięczamy wolność, a którzy często zapłacili za to zdrowiem i życiem. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi. Porządek Mszy Świętych jak w niedziele.
  2. Jesienną zbiórkę na seminarium łączymy ze zbiórką na ogrzewanie naszej świątyni,. Listy można odbierać w kancelarii parafialnej. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  3. Można zamawiać Msze św. na przyszły rok i Wypominki za zmarłych.
  4. 6. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w Światowych Dniach Młodzieży w Wyszkowie (w wymiarze diecezjalnym), które odbędą się 25.11. 2023 r. Zapisy u ks. Pawła.
  5. Nasza Parafia organizuje w lipcu pielgrzymkę do Fatimy. Informacje w gablocie i na stronie parafialnej.
  6. Dzisiaj, 5 listopada, po każdej Mszy św. będzie miała miejsce zbiórka do puszek na leczenie chorej uczennicy klasy II Szkoły Podstawowej w Różanie, Oli Załęskiej. Dziewczynka cierpi od urodzenia na mukowiscydozę. Koszt miesięcznego leczenia to 20 tys. zł. Zbiórka zostanie przeprowadzona przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Różanie.
  7. Do wieczności odeszły:

+ Michalina Lubartowska z d. Zabielska, l. 79, Różan ul. Gdańska 6D;

+ Leokadia Janiszewska z d. Załęska, l. 83, Zalesie, Par. Gąsewo; pochodziła z Różana, ul. Cmentarnej

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….