Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 1.10.2023 r.

  1. Rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe w dni powszednie na godz. 17 a w niedzielę o godz. 9:30. Zachęcamy do modlitwy rodzinnej w tym szczególnym miesiącu np. dziesiątek różańca.
  2. W rozpoczętym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

- 2.10 (poniedziałek) św. Aniołów Stróżów;

- 4.10 (środa) św. Franciszka z Asyżu, zakonnika;

- 5.10 (czwartek) św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, zakonnicy;

  1. Za tydzień 8.10 będziemy obchodzić odpust parafialny ku czci NMP Różańcowej. Matce Bożej zawierzajmy nasze rodziny, naszą Parafię, Ojczyznę i cały świat. Zapraszamy do udziału w uroczystości, włączenia się w zorganizowanie procesji eucharystyczne po Mszy św. z godz. 12. Nie ma Mszy św. w kaplicy.
  2. W rozpoczętym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, modlimy się o powołania do służby w Kościele, szczególnie z naszej Parafii. Także przypada I piątek (Msze św. 7:00, 9:00 i 17:00) i I sobota miesiąca. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty.
  3. 7 października organizujemy wyjazd do Sokółki, Supraśla, Tykocina i Bohonik. Koszt 120 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.
  4. Wspólnota Wyższego seminarium Duchownego w Łomży zwraca się do nas z prośbą o wsparcie w postaci ofiar pieniężnych. Ofiary są ogromną pomocą dla uczelni, która utrzymuje się z życzliwości wiernych i kapłanów naszej diecezji. Jesienną zbiórkę na seminarium łączymy ze zbiórką na ogrzewanie naszej świątyni,. Listy można odbierać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać!
  5. Zapowiedzi przedślubne:

- Eryk Arkadiusz Jóżwik, kawaler, Par. pw. Św. Anny w Różanie i Aleksandra Jaskułowska, panna, Par. pw. Św. Marii Magdaleny w Czerwonce, zapowiedź I

  1. Do wieczności odeszła:

- śp. Lucyna Załęska, z d. Rawa, l. 86, Załęże Eliasze

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…..