Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedziela Wielkiego Postu – 21.03.2021r.

  1. Wezwanie do nawrócenia jest zachętą do nieustannego odkrywania piękna i głębi Eucharystii. W Wielkim Poście ta droga prowadzi do źródła, którym jest Ewangelia Jezusa Chrystusa. Zbliżamy się do świąt, wkraczamy w czas intensywniejszego rozważania męki naszego Pana. Zasłoniliśmy krzyże w świątyni, by na nowo odsłonić je przed naszymi oczyma w Wielki Piątek
  2. Jutro i we wtorek Msze Święte wieczorne, z racji rekolekcji w Goworowie, będą odprawione o godz. 18.30.
  3. W czwartek 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele będą o 7.00 i 18.00. Jest to Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Wspierajmy modlitwą tych, którzy walczą w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Na stoliku z gazetami wyłożona jest Księga Duchowej Adopcji, do której mogą wpisywać ci, którzy przez 9 miesięcy będą modlić się za konkretne poczęte dziecko, które może być zagrożone aborcją.
  4. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielą Palmową. Podczas wszystkich Mszy Świętych dokonamy błogosławieństwa palm.
  5. Chorych w domach będziemy odwiedzać w Wielki Poniedziałek 29 marca od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii, kancelarii parafialnej lub telefonicznie.
  6. Na Górce Panny Marii pracowali panowie z OSP Załuzie: Strzelecki Stanisław, Kanclerz Janusz, Kanclerz Piotr, Garwacki Grzegorz, Glinka Kamil. Z Miłon: Ziembiński Mariusz, Ziembiński Kacper i Jankowski Michał z Chrzczonek. Bóg zapłać.
  7. Ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa złożyło KŻR „Nadzieja”. Bóg zapłać.
  8. Zmarł nasz parafianin śp. Jan Trojanowski z Różana w wieku 71lat, „Wieczny odpoczynek…”
  9. Wezwanie do nawrócenia jest zachętą do nieustannego odkrywania piękna i głębi Eucharystii. W Wielkim Poście ta droga prowadzi do źródła, którym jest Ewangelia Jezusa Chrystusa. Zbliżamy się do świąt, wkraczamy w czas intensywniejszego rozważania męki naszego Pana. Zasłoniliśmy krzyże w świątyni, by na nowo odsłonić je przed naszymi oczyma w Wielki Piątek
  10. Jutro i we wtorek Msze Święte wieczorne, z racji rekolekcji w Goworowie, będą odprawione o godz. 18.30.
  11. W czwartek 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele będą o 7.00 i 18.00. Jest to Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Wspierajmy modlitwą tych, którzy walczą w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Na stoliku z gazetami wyłożona jest Księga Duchowej Adopcji, do której mogą wpisywać ci, którzy przez 9 miesięcy będą modlić się za konkretne poczęte dziecko, które może być zagrożone aborcją.
  12. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielą Palmową. Podczas wszystkich Mszy Świętych dokonamy błogosławieństwa palm.
  13. Chorych w domach będziemy odwiedzać w Wielki Poniedziałek 29 marca od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii, kancelarii parafialnej lub telefonicznie.
  14. Na Górce Panny Marii pracowali panowie z OSP Załuzie: Strzelecki Stanisław, Kanclerz Janusz, Kanclerz Piotr, Garwacki Grzegorz, Glinka Kamil. Z Miłon: Ziembiński Mariusz, Ziembiński Kacper i Jankowski Michał z Chrzczonek. Bóg zapłać.
  15. Ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa złożyło KŻR „Nadzieja”. Bóg zapłać.
  16. Zmarł nasz parafianin śp. Jan Trojanowski z Różana w wieku 71lat, „Wieczny odpoczynek…”

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk