Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedziela Wielkanocna – 02.05.2021r.

 

 1. Kościół jest wspólnotą zakorzenioną w Chrystusie, który jest krzewem winnym, a my jesteśmy latoroślami. Warto uświadamiać sobie tę ewangeliczną prawdę i świadczyć o niej swoim życiem. A każde uczestnictwo w Eucharystii jest nieustannym wzrastaniem w miłości.
 2. Rozpoczęliśmy maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe
 3. Jutro, 3 maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki naszego narodu. Przez lata ta uroczystość jednoczyła nas wokół sanktuarium jasnogórskiego, o którym św. Jan Paweł II, powiedział że tam bije serce naszego narodu. Maryja króluje nam od wieków i nigdy nie zawiodła pokładanej w Niej nadziei, czego świadectwem są wota wdzięczności. To również 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msze Święte jutro będą odprawione o godz. 7.30, 9.30, 12.00 i 16.00. Podczas Mszy świętej o godz. 9.30 będziemy szczególnie modlić się w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny oraz Strażaków.
 4. W tym tygodniu przypadają:
 • I czwartek miesiąca,
 • I piątek miesiąca: Msze św. do Serca Pana Jezusa o godz. 7.00, 9.00 i 18.00; adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 9.00;
 1. W tym tygodniu patronują nam:
 • we wtorek 4 maja – św. Florian, żołnierz, męczennik, patron strażaków;
 • w czwartek 6 maja – święci Apostołowie Filip i Jakub
 • w sobotę 8 maja – św. Stanisław, biskup i męczennik, główny patron Polski.
 1. Ofiarę na potrzeby naszej parafii złożyła rodzina z ul. Sienkiewicza. Bóg zapłać!

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk