Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 16.05.2021r.

  1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa uświadamia nam, że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Żyje w Kościele, nieustannie uobecnia się w czasie każdej Eucharystii. Przyjęcie tej prawdy pomaga nam trwać w dziękczynieniu i uświęcać codzienność.
  2. W piątek o godz. 18.00 Ksiądz Biskup Tadeusz Bronakowski udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Kandydaci z rodzicami i świadkami do spowiedzi przystąpią w czwartek o godz. 16.00.
  3. Za tydzień będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego czyli Zielone Świątki. Uroczystość ta kończy czas wielkanocny. Zatem kończy się czas spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej. Kto jeszcze nie zdążył przystąpić do tych sakramentów, niech uczyni to w tym tygodniu.
  4. Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyły rodziny z Zawad i Placu Obrońców Różana. KŻR Światło i Męskie złożyło ofiarę na pomnik Jana Pawła II. Bóg zapłać!
  5. Zmarł †śp. Stanisław Miłoński z Warszawy w wieku 63 lat, „Wieczny odpoczynek…”.

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk