Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocna – 25.04.2021r.

 

  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Jednocześnie rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o powołania do służby Bożej       w Kościele. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie Dobrym Pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów. W ciągu całego tygodnia zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z naszych rodzin i naszej parafii.
  2. W sobotę, która jest I sobotą miesiąca, rozpoczyna się najpiękniejszy miesiąc W tym miesiącu oddajemy cześć NMP. Zachęcamy do kultywowania tradycyjnych nabożeństw majowych w naszych domach i przy Kapliczkach. Dobrze byłoby odnowić przydrożne Krzyże i Kapliczki. Nabożeństwa majowe w naszym kościele, w dni powszednie, będą odprawiane po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. W w czwartek 29 kwietnia – liturgiczne święto św. Katarzyny Sieneńskiej (1347-1380), dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  4. Zmarły nasze parafianki:

† śp. Halina Gutowska z Pruszk w wieku 82 lat,

† śp. Lucyna Wieczorek z Warszawy w wieku 71 lat,

† śp. Danuta Lemańska z Różana w wieku 76 lat, „Wieczny odpoczynek…”

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk