Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Aktualności parafialne

REKOLEKCJE ADWENTOWE 2020

Jak co roku zapraszamy do adwentowej podróży ku Betlejem – miejscu, gdzie narodził się Bóg. Adwent to czas, w którym również w naszej parafii przeżywamy rekolekcje. Współczesność to coraz szybsze tempo życia. Wynalazki, które miały zapewnić nam więcej wolnego czasu, stały się „złodziejami czasu”. 

Dzięki współczesnej technice człowiek może zrobić więcej w krótszym czasie, ale wcale nie spieszy się do tego, by ten czas wykorzystać na odpoczynek i „pozbieranie się”. Wręcz przeciwnie – jest coraz bardziej rozbity wewnętrznie, gdyż albo stwierdza, że „zdąży jeszcze więcej zrobić” i nie odpoczywa, albo poświęca czas na bezwartościowe rozrywki – coś, co go „rozrywa”, rozbija wewnętrznie. Rekolekcje to dobry czas, by w tym całym zabieganiu „pozbierać się”. Wykorzystajmy je dobrze, aby „ochłonąć” „pozbierać się” i „odzyskać” to, co w codziennym zabieganiu zgubiliśmy

6 grudnia w niedzielę rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Rekolekcje adwentowe będą trwały do wtorku 8 grudnia. Poprowadzi je ks. kan. Tadeusz Podbielski.

Spowiedź rekolekcyjna będzie miała miejsce w wtorek i środę o godz. 9.30, 11.30, 16.00 i 18.00

 

Prosimy jednocześnie by nie odkładać jej na ostatnią chwilę. 

 

 

Szczegółowy program rekolekcji przedstawiony jest poniżej.

NIEDZIELA, 6 GRUDNIA 2020

godz. 730 – Msza Święta z nauką ogólną

godz. 930 – Msza Święta z nauką ogólną

godz. 1200 – Msza Święta z nauką ogólną

godz. 1600 – Msza Święta z nauką ogólną

godz. 1800 – Msza Święta z nauką ogólną

 

PONIEDZIAŁEK, 7 GRUDNIA 2020

godz. 930 – Msza Święta z nauką ogólną

godz. 1130 – Msza Święta z nauką ogólną

godz. 1600 – Msza Święta z nauką ogólną

godz. 1800 – Msza Święta z nauką ogólną

 

WTOREK, 8 GRUDNIA 2020

godz. 930 – Msza Święta z nauką ogólną

godz. 1130 – Msza Święta z nauką ogólną

godz. 1600 – Msza Święta z nauką ogólną

godz. 1800 – Msza Święta z nauką ogólną

 Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Anny w Różanie,  Ul. Panny Marii 7, 06-230 Różan

nr rachunku bankowego parafii:

 80 8925 0006 0000 2118 2000 0010

 Bank Spółdzielczy w Różanie

Za wszystkie wpłaty - ofiary jako wspólnota z serca  - dziękujemy!


 

rnwzasiegu logo w70pxgk